| Psihiatra a întrebat:

Cum sa bag pe cineva in lista la mess inapoi daca i-am dat ignore?

Răspuns Câştigător
| alexutu001 a răspuns:

Buna, dai sus la messenger apoi la preference apoi cauti ignore list si apoi cauti id-ul respectiv in lista dai remove si apoi bagi id-ul ca la inceputbatting eyelashes

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Procedezi la fel ca prima data cand ai introdus acea persoana in lista.

| Psihiatra explică:

Ms mult la totibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci dai sus la messenger, dai la preference, cauti ignorelist, cauti id-ul respectiv in lista dai remove, si bagi id-ul ca la inceput. sper ca ai inteles