| doggmaster a întrebat:

Cum fac sa imi apara starea de spirit pe facebook? De exemplu: X se simte fericit/suparat etc.

Răspuns Câştigător
| Anonymous1995 a răspuns:

Atunci trebuie sa faci update la facebook, schimba limba din engleza in romana, sau invers si o sa mearga

3 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Dai click unde scrie "what's on your mind" si o sa-ti apara un om cu un +, orasul tau actual, un aparat de fotografiat, si o un smile, dai click pe smile-ul acela

| doggmaster explică (pentru Anonymous1995):

Nu imi apare decat un om cu un +, orasul actual si un aparat de fotografiatsad

| doggmaster explică (pentru Anonymous1995):

Multam fain Gustere!laughing

| Anonymous1995 a răspuns (pentru doggmaster):

Atunci trebuie sa faci update la facebook, schimba limba din engleza in romana, sau invers si o sa mearga