| ciprian1993 a întrebat:

Cum fac sa ma joc si eu warcraft pe harta dota? Mi-am luat jocu warcraft 3 si de aici nu mai stiu. Mia spus un prieten ca imi trebuie patch-uri ceva de genu asta. Astept raspunsurii de la cei care cunosc.

6 răspunsuri:
| pauladrian a răspuns:

Deci, instalezi jocul apoi trebuie sa instalezi 2 patchuri ultima versiune, de exemplu war3tft 124d si w3battle 124d. iti dai si cateva linkuri mai multe instructiuni gasesti acolo. http://eurobattle.net pentru patch si alte detalii si http://getdota.com pentru harti dota

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrii p www.garena.com->download.Iti faci cont p site, apoi deschizi garena, undeva in stanga sus ar trebui sa ai game cauti acolo war 3 rpg, apoi cauti roomuri de romania.Intrii p google si cauti warcraft 3 1. 24 e patch.Il pui in joc. Dai start game din garena, setezi jocu, adica o sa iti apara un browse unde tu vei selecta exele fara iconita. Odata intrat in war 3, local area network si have fun :).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.getdota.com de aici dai download la mapa de dota dar trebuie sa ai pach 1. 24. 4. ca sa poti juca daca vrei sa joci online intra pe www.garena.com mai multe informati contacteazama la id dany_0136.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe net harta respectiva si baga-o in fishieru' cu hartile din warcraft3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai descarci harta dota de pe epicwar.com o copiezi in folderul maps in warcraft apoi intri si te joci good luck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aidiu meu este vyky_06@yahoo.com