| TicTacUser a întrebat:

Cum imi aflu e-mailul alternativ de la messenger? ...imi stiu parola de la id.stiu tot.
dar vreau sa il stiu (e-mailul alternativ) in caz ca imi pierd parola... dau fundita

1 răspuns:
| bianca9422 a răspuns:

Sti cum se schimba parola nu?
daca nu : sus la messenger --> my account info --> parola de la email
intri acolo dedesubt la change my passord trebuie sa fie my alternative email, my secret questions si altele

daca mai ai intrebari lasa-mi mesaj privat

succes happy

P.S. trebuie sa confirmi emailul alternativ ca sa fie functional