| Lidia02 a întrebat:

Cum imi dau seama daca scalari sun masculi /femele? happy

Răspuns Câştigător
| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Este foarte greu sa deosebesti masculii de femele. Se poate in momentul depunderii cand am observat ca papila genitala a femelei este mult mai mare decat a masculului.
In momentul in care se alege vreo pereche iti vei da seama prin faptul ca vor sta mai tot timpul apropiati si ii vor alunga pe ceilalti de pe teritoriul lor. Oricum nu-i vad bine pe scalari + meeki in momentul cand devin maturi.

1 răspuns:
| BarOsanu99 a răspuns:

Daca doarme mult, aiai masculul. Daca nu doarme mult e femela happy
Bft!