| asaddgfgfefegr a întrebat:

Cum imi pot da seama ca e intrata in calduri o catea si la cate zile de la intratea in calduri o pot da la caine? e Amstaff

Răspuns Câştigător
| AnaMaryadragutaa a răspuns:

Are scurgeri, mai bine zis,, menstruatie " ca femeile, si din a 10-a zi poate fi dusa, si ar fi bine sa repeti împerechere o data la 2 zile, cel putin de 2 ori. Sper ca te-am ajutat. Stiu pentru ca si eu am o catelusa care a fatat de o saptamana. happy

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Se va comporta ciudat si va fi foarte agitata.

| BeHappy26 a răspuns:

Pai... de obicei animalele se comporta mai ciudat cand intra in starea asta. Uite un exemplu: atunci cand latra o face intr-un alt mod, schiauna. De obicei cainii se simt unii pe altii si vin ei unii la altii, dar daca ai un caine la care o poti da... o poti da oricand.