| Andrey11 a întrebat:

Cum invat perusul sa vorbeasca? E vreo vitamina sau ce?

P. S:Are 3 ani si cateva luni

Răspuns Câştigător
| sara80 a răspuns:

Papagalul nu vorbeste daca ii dai vitamine! daca vorbesti foarte mult cu el va incepe sa ingane ceva (cel putin asa face al meu si are tot 3 ani jumate)

3 răspunsuri:
| AmericanStaffordshireTerrier a răspuns:

VITAMINA? Poate vitamina sa invete sa vorbeasca? am ramas in urma rau atunci...

Exercitii, lasa-l sa asculte radio macar lasa-l aprins pe radio Romania actualitati macar ca acolo se vb romana mereu. dar nu da tu vitamina "V"orbiriilaughing ca nu merge cu papagalu.

| AmericanStaffordshireTerrier a răspuns:

Daca i-ai dat funda lu retardata aia e clar...

Documenteaza-te ca habar nu ai. si mai asculti si toti prostii.

Nu ti-a zis nimic concret si funda.

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna, cu tot respectu' te-ai facut de "bafta" ...perusii nu vorbesc... oricat te-ai chinuii.
O zi cat mai placuta, Iulia.