| anonim_4396 a întrebat:

Intebarea mea de astazi este: Pot sa-mi invat perusul ( mascul) sa vorbeasca? Eu am auzit ca da, dar este adevarat?
Funda+ vot pentru cel mai bun raspuns. Si inca ceva... cam cat dureaza sa-l invat sa vorbeasca happy

1 răspuns:
| xoBridgetXO a răspuns:

Pai o prietena de-a mea avea un perus (baiat) care vorbea. Si era de fata cand vorbea aproape CORECT :O. Tebuie sa stai mult timp de el. In fiecare dimineata sa ii spui Buna, ce faci? Chestii de genul. Sa il scoti in mana si sa ii vorbesti( daca nu te ciupeste) xD. Si asta, nu stiu sa ti-o zic. Depinde de cat de mult petreci vorbindu-i happy