| anoonym a întrebat:

Cum isi petrec viata furnicile in musuroi?

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Toată ziua muncesc și aduc mâncare.

| Cristina27061999 a răspuns:

Muncesc si isi fac provizii pentru iarna

| SlєndєrGirL a răspuns:

Pai am studiat cu atentie o furnica de la nastere...
intai mama a alaptat-o pana la vreo 5 luni dupa la 12 luni a inceput sa mearga pe la 2 ani a inceput sa vorbeasca la 4 ani s-a dus la gradinita, la 7 la scoala iar prin clasa a 5a adica 11 ani a descoperit internetul furnic-bookul videofurncblog anttubeul, toti pentru furnici, au pus intrebari stupide pe acel site, la 18 ani a dat un party mare la cel mai ineresant club din antworld, s-a dus la munca, era lenesa desigur s-a angajat ca tester de paturi din pamant pentreu furnici. s-a cunoscut cu o tipa pe omegfurnicle si-a intemeiat o familie cu ea ce avea200.000 de copii. la 30 de ani a murit deoarece s-a drogat prea tare si s-a aruncat de la etajul 20 al unui musuroi firma iar nevasta-sa s-a combinat cu altu si a facut alti 200.000 copii deoarece ceilalti se plictiseau fara alti frati laughing si bineinteles maicasa nu avea preocupatie iar hobbyul ei era sa faca copii happy bye sper ca ti-a fost de ajutor acest studiu :*

| JustHappiness a răspuns (pentru SlєndєrGirL):

Exact! Noi nu facem asta niciodată.

| SlєndєrGirL a răspuns (pentru JustHappiness):

Doar funicile rolling on the floor Noi muncim si cautam mancare pentru iarna ..bine si ele doar ca le cumpara de la ant-market stiti voi mici bere pentru revelion. petarde.happy

| anoonym explică:

As vrea ceva mai amplu nu doar o propozitie mie imi trebuie la referate

| Ozgean07 a răspuns:

Ca tine in casawinking muncesc si aduc de mancare

| Valyy06 a răspuns:

Lucrand,construiesc,aduc de mancare happy

| Andrei_Gabita_1992 a răspuns:

Facand pui, aducand mancare ca sa aiba cu ce se hrani happy