| xxxxxxxxxxxxxx a întrebat:

Cum obtin arme in team fortress 2 no steam? Joc tf2 pe steam cracuit si va rog spuneti-mi si mie cum sa obti arme palari diverse itemuri

8 răspunsuri:
| dyanna0609 a răspuns:

Si eu vreau acelasi lucru...
sa am arme de tf2 nonsteam(contactati-ma si e mine in caz ca descoperiti ceva)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Si eu vreau sa ma joc TF2. Imi poti spune si mie cum l-ai crackuit? lasa-mi un mesaj te rog cu ID-ul tau

| wannabe a răspuns:

De ce sa joci team fortress pe steam crackuit cand poti juca pe steam original fiindca jocul este gratis, si castigi si arme.

apropo, Daca esti Free2Play si vrei sa devii PREMIUM in TF2, da-mi doar add la id de mess: stefan_crime1

| teo77 a răspuns:

Dc dracu l-ai crakcuit cand e free pe steam?

| Moraru_Teodor_Valentin_1998 a răspuns:

Salut! Team Fortress 2 este gratuit pe Steam. Si de asemenea steam si contul pe acesta sunt gratis. Uite ce trebuie sa faci:
1.Downloadeaza steam(are 1.5mb)
2.Faci cont pe steam
3.Intri din steam in store si cauti tf2 dupa downloadezi(vezi ca jocu are 10gb)

| Dragon1234 a răspuns:

Pai in primul rand pentru iteme gratis intri pe http://www.youtube.com/watch?v=jwctTkPh71Q dai la descriptie downloadezi hacku si in timp ce merge jocul il pornesti ai si clip +intri pe rambase.ro si gasesti sv unde faci iteme repede eu am intret o data am murit si am primit black box item bun NOOOROOOc

| roby222 a răspuns:

Cica steam craciut ma daca nu stiai steamu este gratis si TF 2 de asemenea. si itemurile iti pica cateodata cand mori... asa ca bafta

| SkyperSteam a răspuns:

1.in tf2 no steam nu poti castiga arme 2.la unele tf2 no steam le primesti la prima intrare in joc...nu unt sigur pentru "1." dar e probabil