| Milk Swan a întrebat:

Cum pot avea pui de caini in Sims 2 Pets? M-am chinuit mult pe Youtube: degeaba. Am cautat pe Google : degeaba. Ce mai pot face de cat sa va intreb pe voi?
Intrebarea, ca v-am zapacit cu textul ala.
Cum pot avea pui de caini in Sims 2 Pets?
Multumesc mult pentru raspunsurile care se vor putea aplica in joc!

9 răspunsuri:
| Milk Swan explică:

Asi vrea sa-mi vezi chipul in momentul asta. IMI SAR OCHII DIN CAP! Si vreau sa stiu comenzile, nu cum fac animalele woohoo, ca am vazut prea multe filmulete pe youtube!

| Milk Swan explică:

Am descoperit, am avut 2 caini de aceeasi rasa, si cand sau cunoscut 50%, mi-a dat optiunea sa "Try for Puppy With..." si s-au dus in cusca si peste 3 zile, la aceeasi ora, femela a adormit si au iestit 2 catelusi.

| xtina a răspuns:

Eu am sims 2pets si stiu ce trebuie sa faci...cand faci o familie pui o femela si un mascul de aceeasi rasa... Te asezi la o casa si ii lasi putin sa se imprieteneasca(ma refer la caini)... dupa aceea dai clik pe un om si dai pe caine sau pisica si scrie "Try for Puppy with:"

P. S.:Trebuie sa ai cusca dinaceea mare ca sa poata sa faca pui!

Bye Bye!happy Distractie placuta

| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

Wow... ce curioasa esti de ai postat intrebarea de 4 ori...laughing
Nu stiu un raspuns dar sper sa primesti muultee!

| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

Hey...stai calma ca eu habar nu aveam ca arata si cum fac animalele ''dragoste''...eu de parola ziceam...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am dar vreau si eu jocul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea si eu sa stiu daca se poate mam chinuit mult si nu mai stiu ce sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am dat pe try for puppy da cand au iesit din cusca n-am vz puii am aseptat cred ca nu face pui de prima data ci dupa mai mult timp mersi Crisstina pentru raspuns ca mi l-ai dat si mie da nu-mi foloseste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu ma disperaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa