| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot intra in posesia unui puiut de husky?! Ii ador! Rasa asta de caini e rasa mea preferata!

4 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Il cumperi (daca vrei rasa pura) sau il adopti pe gratis daca vrei un metis. Anunturi cu "vanzari husky" gasesti pe toate site-urile de anunturi: olx, lajumate etc.

| peperonies a răspuns:

Intri pe orice site care vinde caini. cauti un husky. contactezi vanzatorul... cam cum faci rost si de ciocolata numai ca are 2 pasi in plus.

| Fluturaș34 a răspuns:

Poti cauta prin intermediul internetului. Sunt foarte multe anunturi. Mult succes! P. S : Si eu ador aceasta rasa!

| kingersome a răspuns:

Cerei lu' Ilie's Vlogs laughing))