| andreiboss31 a întrebat:

Cum pot suspenda o cusca pentru iepuri pe un perete(cusca este atajata)?

4 răspunsuri:
| mami a răspuns:

ui, daca lipesti cusca de perete toata urina se prelinge pe perete
dar daca nu te deranjeaza acest aspect poti perfora peretele sa introduci suruburi de care fixezi dincolo de perete platbanda sistrangi cu piulitze apoi fixezi cusca in exterior pe capatul opus al suruburilor pui platbanda sau coltzare din metal si strangi piulitzele
ar fi indicat sa faci operatzia asta la fiecare etaj deoarece iepurii sunt vioi si sar si sa nu ai surpriza sa se desfaca cusca de perete
in orice caz nu ajunge sa o prinzi cu suruburi si dibluri in perete

cred ca ai vrut sa scrii - cusca este etajata-

| andreiboss31 explică (pentru mami):

Mersi pentru raspuns.Da, asa am vrut sa scriuwinking

| mami a răspuns (pentru andreiboss31):

Ok, atunci sa ne faci o friptura lecker de iepure iammm

| axel112 a răspuns:

Pe partea pe care vrei insurubeaza la 2-3 cm mai incolo de capete si la mijlocul capetelor si una in mijloc cu suruburi pentru perete si sta daca nu sti cum se folosesc surubele astea spune-mi ca-ti explic