| AlexMarian17 a întrebat:

Cum pot vedea daca ouale(de gainia si bibilica ) sunt fertile? Eu le-am pus la lumina unui bec si am vazut la ouale de gaina banutul,iar la ouale de bibilica era putin mai mic, si nu se vedeam prea clar.Sunt bune pentru incubat sau nu? Ms Funda!

Răspuns Câştigător
| Annamaria21 a răspuns:

Sunt bune, daca se vedea putin banutul sunt bune pentru incubat, ouăle de bibilica sunt mici nu sunt ca cele de găină si este normal sa se vadă banutul mai mic si putin neclar