| AlexMarian17 a întrebat:

Bibilicile mele au inceput sa oua.Nu stiu daca ouale sunt fertile,adica daca bibiloiul le-a calcat, dar am vazut cocosii mei calcand bibilicile. E o problema? Adica daca le pun la incubat nu o sa iasa nimic?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Adica ai vrea sa iti iasa hibrizi gaina-bibilica? Nu se poate, speciile sunt prea indepartate genetic.

| AlexMarian17 explică (pentru minrest):

Eu vreau contrariul, sa nu se curceasca.Mersi ca m-ai ajutat.

2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Ei, daca o fi dat cate un numar de fiecare ou si bibilicul, ies pui. Succes!