| lucybzz a întrebat:

Cum rezolv erroarea Couldn't allocate dedicated server ip port 27015 de la serverul de cs? am incercat o gramada de chestii dar nu functioneaza. pot sa pun orce port tot imi da aceasta erroare... ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Onutsu a răspuns:

Ip port e 27015 iti apare asta cand pornesti serverul, nu? asa are momente foarte rare, asteapta putin timp, dai restart la calculator si isi revine si eu am avut probleme dar numai am.

2 răspunsuri:
| Onutsu a răspuns:

Ce hamachi? cred ca incurci programele. id : onutsu_93 si vb.

| lucybzz explică:

Pai nu mere nici daca restartez pc-ul.defapt nu mi-a mers niciodata... din prima mi-a aparut aceasta erroare.imi merge perfect doar pe hamachi dar nu e fain sad