| popescudorinel a întrebat:

Cum sa descui un lacat fara cheie?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu un bomfaier tai si rezolvi treaba asa mai faci ceva muschi.

| CrissuCristina a răspuns:

Cu o agrafa de par.Eu am reusit, dar la un lacat mic al unei cutii postale.Bafta!

| ROB3RT89 a răspuns:

Depinde de lacat, dar la ce chinezari sunt in ziua de azi, bagi un fier in jumatea lui si apesi, cred ca asta e suficient! Alta posibilitate ar fi cu chei potrivite!

| GEORGE a răspuns:

Cu ciocanul e cel mai simplu, eu asa fac doar ca nu se prea mai inchide corect apoiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu sarma rolling on the floor

| Sorinel2011 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am intrat la mine in ksa cu sufubelnita si cu un inel de chei indreptat, am incuiat pe interior usa, a 2-a zi am descuiat-o din interior si am incuiat-o iar pe afara. Abia dupa toate astea am fost sa imi iau cheile de unde le uitasem

| TreiSurori a răspuns:

Flexu`

| popescudorinel explică:

Dar cum copiez o cheie..plss

| Tynnna a răspuns (pentru popescudorinel):

Pur si simplu du-te intr-ul loc unde se fac copii la chei. fiecare oras are. ce intrebari...

| CatelusulTau1221 a răspuns:

Il spargi.happy