| Bianca2013 a întrebat:

Cum sa imi blochez contul de facebook?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Setarile contului->securitate: jos scrie"Dezactivare cont".
Daca vrei sa stergi definitiv:https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La setari

| ZuZaUatDăFac a răspuns:

Dai la setari si sub "Publica reclame" scrie "Setarile contului" (a doua). Apesi acolo si in stanga sub "General" scrie "Securitate" (a doua). Apesi acolo si sub toate acele 7 puncte "Intrebare de siguranta","Navigare securizata","Notificari de autentificare","Aprobarea conectarii","Parole de aplicatii","Dispozitive recunoscute" si "Sesiuni active", scrie "Dezactiveaza-ti contul" (a 8-a). Apesi acolo si continui. big grin Sper ca ti-am fost de ajutor si c-ai inteles. ^^ >big grin