| εмiLч97 a întrebat:

Cum pot sa imi blochez contul de facebook? Nu sa il sterg de tot ci sa il blochez timp de 5-7 zile.

2 răspunsuri:
| matryko a răspuns:

Ii dai stergere, dar acesta va fi sters peste 14 zile. In cazul in care te razgandesti, doar intri pe FB si stergerea este anulata. Este singura si cea mai simpla solutie.

| Mariuca_Maria_1974 a răspuns:

O varianta este sa dai stergere. Ai la dispozitie un timp (iti va afisa facebookul) in care contul este invizibil pentru ceilalti, iar tu il poti apoi sa revii, anuland stergerea.