| SentimentStralucireaPalmolivuProtex a întrebat:

Cum sa-mi dezobisnuiesc cainele sa faca pe la colturile casei?
I-am dat cu usturoi asa m citit pe net si nu functioneaza.

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Tu ai invatat sa faci pipi corect la wc in ani si vrei ca acel catel sa se dezvete in ore?

Poate sunt motive de marcat teritotiul...

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaPir a răspuns:

Pusul usturoiului nu ajuta numai daca cainele roade de acolo. Daca 'se usureaza' acolo trebuie sa ii spui ca nu este voie si cand il duci afara trebuie sa il lauzi cand face unde trebuie.Mie mi-a luat cam 2-3 luni sa il dresez pe cainele meu. Sper ca te-am ajutat

Răspuns utilizator avertizat