| TraficantDePufuletzi a întrebat:

Cum sa obtin mai multe like-uri pe facebook fara sa cer de la toata lumea?

Răspuns Câştigător
| Cigαяєttє a răspuns:

Nu trebuie să ceri, dacă ai mulți prieteni și poze frumoase, vei primi like-uri, încearcă și tu să dai prima ca să primești înapoi, baftă.

4 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Nu exista o reteta pentru asa ceva. pune poze artistice, frumoase poate asa o sa mearga desi nu stiu.cine da like da pentru ca ii place nu pentru ca are vreo placere sa dea like uri parerea mea

| Pikaciuuu a răspuns:

Vrei la poze sau la o pagina?happy

| Mariiiaaa a răspuns:

Da tu prima like-uri. Si vei primi inapoi :*

| hainutze a răspuns:

Pai daca ai prieteni o sa ai si mai multe like-uri. daca ai poze frumoase nemodificate la fel, eu nu va inteleg de ce aveti nevoie de mai multe like-uri.