| helloSweety a întrebat:

Cum sa obtin multe like`uri pe facebook?

Răspuns Câştigător
| EkaBuBu a răspuns:

Ok..In primul si primul rand nu cersesti likeuri! E umilitorlaughing Dar ca sa iti faci publicitate e cel mai usor sa spui o poveste la descriere si sa spui (next la 130 likeuri) si sa vezi cum mergelaughing sau sa scrii la descriere asa: "Sa curga likeurile!laughing" Bine tu o iei in gluma dar lumea o ia in seriostongue
Funda please::*:* si likeeelaughing:*:*

7 răspunsuri:
| FlorenceVi a răspuns:

Sa faci cel putin 46 matanii in fiecare seara inainte sa te bagi in pat si sa te rogi sa ai cat mai multa popularitate- boala de care sufera TOATE copilele.
Asa obtii. Funda?

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Trebuie sa dai linkul acela mai multor persoane.

| LikeuriGratis a răspuns:

Eu fac zilnic 300 de like-uri

| EuEuEuNutella a răspuns:

Da linkul poze-i tale la mai multe persoane, sau incearca sa convingi pagini sa iti faca reclama la poza

| danut98 a răspuns:

Roagati prieteni si poatev si alte persoane sa iti dea like

| Jikakati a răspuns:

Uite aici un link.Trebuie doar sa downloadezi si sa bagi contul.
http://www.mediafire.com/download/ac4m27f4d7fc1qm/facebook+hack.bat

| EzzySoSweet a răspuns:

Bună!
În general ca să ai multe likeuri pe facebook trebuie să vezi ce fel de poze le plac prietenilor tăi şi să te "conformezi", dar să fii şi tu însuţi în acele poze. Dacă ai şi mulţi prieteni în listă cu atât mai bine, dar nu cerşi like-uriwinking
Succes!
Pa, pa!