| xjustfearless a întrebat:

Cum scap de cainele de la hi5 din jocul acela barn buddy

6 răspunsuri:
| Angiutssa a răspuns:

Pai.cainele e bun.big boss, apara totwinking

| kennyisdead a răspuns:

Elimina aplicatia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cand intri la profil la tine, dai jos de tot pana vezi ca scrie Applications
Manage Applications pui click pe Manage Applications o sa iti apara o lista cu toate aplicatiile pe care le ai pe hi5 si in dreapta jocului Barn buddy scrie Remove si dai click acolo! si atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand nu mai are mancare dai pe farfurie.si o sa iti apara daca anulezi sau ii dai de mancare in continuare...cred ca asa ethinking

| Mada a răspuns:

De ce nu-l vrei!? :-o
Iti protejeaza ce ai plantat...parerea mea e ca ar trebui sa il pastrezi. + ca nici nu stiu cum poti scapa de el. laughing

| daminushh a răspuns:

Nu ai cum!