| tzutzu05 a întrebat:

Cine stie cum pot sa "cumpar" cainele din jocul Barn Buddy?

6 răspunsuri:
| JsBeibDOLL a răspuns:

Poi, te duci la shop si vezi ca mai nou e un caine la 1, 000(dar trebuie sa ai peste 20 vecini)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei cum vand lucruri la abrn buddy?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fai narnio nu mi-a fost de loc de ajutor nu stiu ce vb tu acolo nu esti esplicita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te loghezi pui parola si adresa de email

| Dragutza_Denisa_1990 a răspuns:

Pai cumperi de la magazin rolling on the floor dar tree sa ai peste 20 de vecini dar mai este o cale poti sa pui pe cineva sa iti trimita unul/ te rog funda?

| Narnia a răspuns:

Barn Buddy de pe hi5? Daca da trebuie sa ai 40, 000 de credite BB pe care le cumperi cu monede hi5 pe care le cumperi. 80 de monede hi5 sunt 1. 19 euro, iar 160 de monede hi5 sunt 2. 38 de euro. Pentru 40. 000 de credite BB iti trebuie 800 de monede hi5 sau poti invitand 10 prieteni sa joace ( iar ei trebuie sa accepte) si primesti un caine. Sper ca ti-am fost de ajutor happy