| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de soarecii din casa? Cum pun capcane, cum vin din ce in ce mai multi!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa ceva am folosit eu. Gandeste-te ca stau la bloc la et 1. Erau pe sub parchet. Clasic nu laminat.
https://narpo.ro/......62141.html

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Eu stau la casa

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Chiar daca mor, se usucă, nu putrezesc. Am gasit unul mort sub sifonier la mult timp dupa ce nu i-am mai auzit râcâind pe sub parchet.

| dullcat a răspuns:

Buna.Fie iti iei pisici, fie continui cu capcanele.Nu pune otrava sub forma de bobite fiindca nu vrei ca soarecii sa moara prin locuri de unde nu ii mai poti scoate.

| ReddY25 a răspuns:

Grausor

| thunder11 a răspuns:

Incearca sa pui otrave de soareci sau niste pisici ceva prin casa asa am scapat si eu de ei