| norby_8572 a întrebat:

Cum se alege o capra buna? Ms

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Sfinte sisoie, sper că nu te gândeşti la ce mă gândesc si eu...
http://www.fermierul.ro/modules.php?name=News&file=article&sid=133

3 răspunsuri:
| dadaaaaa a răspuns:

Tr sa aiba coarnele marilaughing

| caramelagurl33 a răspuns:

De unde sa stie unul de la oras sa aleaga o capra? intreab-o pe bunica-ta rolling on the floor

| kennyspark a răspuns:

Se iau 5 potentiale capre... Se aleg cele care au picioarele mai scurte decat ale tale happy apoi le faci sa ge. sa behaie. Cea a carui behait ti se pare mai ok e capra cea mai buna.