| nico1996 a întrebat:

Cum se face sa instalezi la Fifa 2010 sa fie si echipele din Romania plus antrenorii daca jocul e instalat deja?

Răspuns Câştigător
| Mirco a răspuns:

Http://www.fifaromania.net/download/fisier/rlsp-2010-v2/ de aici descarci fisierul si il instalezi in pc bafta:*

3 răspunsuri:
| adrian550 a răspuns:

mai inai intri pe site-ul www.fifaromania.net/download/fisier/rlsp-2010-v2/ si apesi pe butonul acela pe care scrie descarca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saaas

| CupaCampionilor a răspuns:

Cupe online de fifa07,08,09,11 (+alte categorii). Cautam MODERATORI. http://cupacampionilor.ucoz.com/