| LucAndrei a întrebat:

Cum se face un astfel de document? http://www.onrc.ro/formulare/formular_asoc_proprietari.p df adica acesta este salvat si numai se complecteaza acolo.
?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu ai dat link-ul corect, "df" trebuia sa fie lipit de "p", asa ca nu l-am putut vedea. Oricum va trebui sa-l descarci si apoi sa-l convertesti in format. doc, in format. pdf nu-l poti completa si pentru asta trebuie sa cauti un convertor pdf to doc pe internet. Succes si numai bine!

| jstRadu a răspuns:

E pdf se deschide cu Adobe acrobat, din cate stiu eu nu merge modificat

| Sorinna a răspuns:

Adobe PDF sau Open Office.