| SugarAndSpice a întrebat:

Cum pot face ca ceea ce scanez cu imprimanta sa fie salvat intr-in document word (si nu imagine)?

Răspuns Câştigător
| alyntoxic50 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai driverul de la imprimanta instalat si imprimanta pornita si conectata la PC, intri in my computer si intri la scaner ul imprimantei tale (o sa fie afisat pe acolo) (si trebuie sa ai si instalat word ul), intri in el si o sa-ti apara o fereastra in care sunt afisate niste optiuni una din ele fiind Microsoft word selectezi alegi o poza care vrei sa fie scanata si pornesti, o sa se deschida in word. Bafta.

1 răspuns:
| Kylexy a răspuns:

Nu stiu ce fel de imprimanta ai!