| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face un costum de halloween? Da repede ca mai este numai o saptamana

6 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Mai bine iti cumperi unul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti fata sau baiat? pai...depinde c vrei...eu una de halloween am nevoie de dermatograf negru, pudra alba, ruj rosu inchis si un pic de imaginatie...haine negre... daca esti baiat... ce zici de dracula? aceeasi povestehee heewinkingbafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai pune-ti imaginatia proprie la contributie, asa e sigur ca vei fi unicat, de ce vrei sa-i copiezi pe altii?!
eu m-as costuma in vanzator de bostani, nu glumesc, si as incerca sa atrag "cumparatorii" vorbindu-le in engleza :-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa iei un cearceaf vechi si sa ii faci douo gauri(ca-sa poti vedea prin el)... vei fi o fantoma!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie alb cearceafuwinking