| doolce a întrebat:

Aveti niste idei de costum de halloween?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O asistenta sexybatting eyelashes

Poti purta un costumas negru+rosu si sa ai un accesoriu gen coasa sau ceva asemanator.

Un ingeras (costum alb cu aripioare)

Ce stiu eu.cand vine vorba de distractie totul e permis.lasa`ti imaginatia sa lucreze! Succes!

9 răspunsuri:
| Bessame a răspuns:

Politista!, feemeia zorowinkingstrepteoza,

| Fαntαsy a răspuns:

Poate vrajitoare. negru cu galben asa si cu o palarie cu stelute! love struck sau pisica (femeie pisica) mereu mi-a placut :X... sau poate un dovleac laughing

Lady Gaga? justin Bieber? smug (mi epersonal nu-mi place J. B. dar.) Cabral? Solcanu? laughing (glumesc :p)

sincer. cel mai mult imi place vrajitoarewinking (fara glume )

| BlackScribble a răspuns:

Pai, nu ai nevoie de ceva costume extravagante pentru un costum de dracusor.Ai putea cumpara ceva cornite:http://cadourihaioase.ro/images/categorie-Coarne-diavolita.jpg si ceva furca http://fabricademagie.ro/images/P/drac.jpg...nu neaparat asa mare

Eu anul trecut asa m-am costumat. Din ceva material si sarma mi-am facut o coada.Pentru imbracaminte ai putea folosi niste colanti siimplii negrii si ceva bluza rosie mai lunga merge...se poate si o rochie rosie din satin si un machiaj extravagant la ochi, ruj rosu la buze...cum te duce imaginatia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru fundita. Ce ai decis pana la urma?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te costumezi in vrajitoare, araboaica sau tigancawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In zombi

| CaTa2 a răspuns:

Pai o prietena de-a mea o zis ca se imbraca in curva laughing pai thinking sotya lui drakula numai sa il ai si pe drakula laughing sau ingeras [ negru] = demon laughingetc thinking

| Rewind a răspuns:

Paii in vrajitoare sau in printesa
Poti fi in ori ce vrei
Ai nevoie de imaginatie