| TheLegion a întrebat:

Cum se instalează hartile la counter strike 1.6?

Răspuns Câştigător
| AlexandruJohnson a răspuns:

Nu se instalează hărţile, harta o descarci de pe google, cu textul download " harta respectivă ", dacă-i in format winrar, dezarhivezi directorul respectiv, iei format-ul. BSP, şi-l bagi unde-ai instalat Counter-Strike-ul în folderul MAPS, dacă nu-l ai, creează-l tu utilizând, Click dreapta new folder, numai bine.

2 răspunsuri:
| rapidist a răspuns:

In folderul unde ai cs trebuie sa ai si hartile care le instalezi prin dublu clik, cel putin asa e la mine.

| Cyclone_2042 a răspuns:

Le copii in CS/cstrike/maps