| AndreeaDeea14 a întrebat:

Cum se numeste melodia din "Perechea de regi" de pe Disney? Multumesc anticipat. Funda.love struck

Răspuns Câştigător
| kate68 a răspuns:

Nu prea cred ca are un nume aparte decat "Perechea de regi" :)).
Dar o poti asculta aici:
http://www.youtube.com/watch?v=uyn_QstYzrs&feature=related
si salva de aici :
http://www.hddownloader.com/result.php?jobid=5620

Have a nice day! :)

| AndreeaDeea14 explică (pentru kate68):

Iti multumesc mult.:*

| kate68 a răspuns (pentru AndreeaDeea14):

big grin

12 răspunsuri:
| Helăăăăăuu a răspuns:

Mitchel Musso - Top Of The World

http://www.youtube.com/watch?v=JheQ4k-_SZc

| AndreeaDeea14 explică (pentru Helăăăăăuu):

Multumesc.love struck

| Helăăăăăuu a răspuns (pentru AndreeaDeea14):

Fundaaaaaaaaa! Ce puii mei laughing

| girlsweetgirl a răspuns (pentru Helăăăăăuu):

Nici macar nu ai pui da noh....sa mai gaseste una sa ceara funda

| Helăăăăăuu a răspuns (pentru girlsweetgirl):

Ce-ai fetito? big hug Vad ca te crezi dulce... laughing Fugi sa nu te pape maidanezii straight face

| AndreeaDeea14 explică (pentru Helăăăăăuu):

Daca nu iti convine ceva, da ban si gata.Nu pune comentarii degeaba la postarea mea.:*

| AndreeaDeea14 explică (pentru Helăăăăăuu):

Ai tu ceva daca vroiam sa dau funda? Te bate stresu` copile? Daca da, te rog eject oceanic.:*

| AndreeaDeea14 explică (pentru girlsweetgirl):

Lasati fetita in pace.Nu are ce face pe TPU, numai sa scrie comentarii aiurea.Lasati-o in pace.love struck

| AndreeaDeea14 explică (pentru Helăăăăăuu):

Eu nu inteleg.Ce problema ai tu ca eu am vrut sa dau funda?thinkingwaiting Acuma pe bune.Nu de aia ii TPU? Sa pui intrebari pe care nu le stii si altii sa iti raspunda?waiting Nu te inteleg. Daca ai ceva cu mine, trimite-mi mesaj confidential, ca sa pot vedea doar eu.big grin Pupici.:*

| Helăăăăăuu a răspuns (pentru AndreeaDeea14):

Bai omule, femeie, plod pervers, ce ii fii tu. Nu imi pasa de funda ta tampita. Dar acum sincer... eu ti-am dat numele intreg al melodiei + link, aia cu funda ti-a dat un link cu melodia, fara nume, cu titlul serialului. Acum serios, nu gandesti...