| anonim_4396 a întrebat:

Cum se vindeca picioarele rupte la iepurasi? La spitalul veterinar nu stiu ce sa ii faca!

5 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Ce facultate a terminat individul ala care se da medic veterinar dar nu stie sa vindece oase fracturate? Facultatea de pierdut vremea prin baruri?
Eu te sfatuiesc sa mergi la alt veterinar. Ii va face radiografie sa vada cum sunt rupte oasele, e posibil sa le alinieze din mana sau prin operatie si apoi i le va pune in ghips. Sper sa nu uite de antiinflamatoare (alina durerea) si antibiotice (reduce riscul infectiilor). In rest ii trebuie putina miscare si multa dragoste. Sper sa fie bine!

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! ori veterinarul ori adio iepurasul cum a resuit sa isi rupa picoarele si chiar ambele?thinking

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

La un veterinar mai bun ai incercat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il jupoi de piele.il intinzi cu picioarele{labutele }raschirate pe un gratar.il stropesti cu vin rosu, si mirodenii, si faci un foc dedesubt. el scapa de suferinta, si tu urmezi chemarea naturii.si apoi daca-l iubesti mult, mult, trebuie sa-ti si placa.

| danutzicasandyyy a răspuns:

Incerca un cabinet veterinar mai bun http://speedvet.ro