| lazzar a întrebat:

Cum streg prietenii pe Facebook.MMss! sczy categorya

Răspuns Câştigător
| Francesca17 a răspuns:

Buna!
Uite cum se sterge :
Sub Poza de la Profilul tau scrie : Perete,Informatii,Fotografii,Notite,Prieteni! Da clik pe,,Prieteni", iar ei iti apara aliniati! Acolo in dreapta scrie "Editeaza Prieteni"da clik, iar apoi ei iti apar si in dreptul lor este un x dai acolo te intreaba daca vrei sa il stergi prietenul? Iar tu ai variantele "Anuleaza" si "Scoate din lista de prieteni" si dai pe "scoalte din lista de prieteni"!
Sper ca te-am ajutat!
Funda?

4 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Decât să îți ceri scuze de categorie nu era mai simplu să pui la categoria la care trebuia? Mă rog. Dai click pe profilul ăluia pe care vrei să-l ștergi, și în stânga, sub prietenii lui, dai click pe Unfriend.

| Gabiii a răspuns:

Dai la profilul prietenului pe care vrei sa-l stergi si jos in stranga sub lista lui de prieteni scrie scoate din lista de prieteni! Dai acolo si gata prietenul tau este sters!winking

| Lavinia_4225 a răspuns:

Foarte simplu intri la tine pe profil si dai la prieteni,acolo iti apare sus "editeaza prieteni", dai acolo si iti apar toti prietenii si in dreptul lor la fiecare care un "X", pe care nu il mai vrei ca prieten ii dai "x" si l`ai sters.

| doza_6087 a răspuns:

Intri pe profilul acelui "prieten" jos sub lista lui scrie "blocheaza acesta pagina, sterge din lista cu prieteni, sugereazai prieteni" hei bine tu dai pe sterge din lisat de prieteni apoi confirmi si gata. FUNDITA":d