| marinteodora a întrebat:

Help help cum se streg prietenii de pe facebook? funda si voturi

Răspuns Câştigător
| piccola_6990 a răspuns:

Hey buna... uite sub poza de la profilul tau este: " prieteni"deci apesi acolo si pui "editare prieteni" si iti vor aparea prietenii iar in rind cu ei este un X apesi pe el si prietenul ales este sters...dar daca acolo nu sunt toti prietenii, acolo este un spatiu si este : toti prietenii,interactiuni recente,si adaugati recent,tu pune toti prietenii, si deja vei face cum tiam spus, ma bukur ca te pot ajuta )))

2 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Din profilul tau, dai click pe "Prieteni", in stanga. In lista de prieteni care iti apare, dai click pe acel prieten pe care doresti sa-l stergi. Va aparea profilul acelui prieten. In stanga, jos, sub lista de prieteni ai lui, dai click pe "Scoate din lista de prieteni". Iti va aparea o fereastra unde te intreaba: "Eşti sigur(ă) că vrei să elimini pe X din lista ta de prieteni?" Si tu dai click pe "Scoate din lista de prieteni". Si cam atat. Succes!

| Andreea_6517 a răspuns:

Simplu :X da-i la Account si dai la primul Edit Friends, apoi iti apar toti prietenii si in dreapta lor iti apare un X si dai click pe el b
atata tot big hug.