| anonim_4396 a întrebat:

Cumpar bichon maltez mascul minim 1 an maxim 3 ani (cei care nu au rasa pura doresc a nu fi contactat).
Sunt dispus sa ofer intre 350 lei si 500 lei in functie de cat de bine este ingrijit si in functie de cate vaccinuri are!
Ofer seriozitate si doresc seriozitate!
Nr de tel. 0763.38.35.71 si id de mess: alex_alex_2072

4 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Sa stii ca @ivancea2 are dreptate, chiar daca nu iti convine. Eu am dat 1200 lei pe un bichon maltez pur de 3 luni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vreau sa intelegi gresit dar la cat oferi nu vei gasi decat unul de 2-3 luni si fara acte sau vaccin.Pretul unui bichon maltez pur, cu acte si vaccin la zi si la o varsta de 3 luni, oscileaza pe langa 300 euro.

| Anonim271 a răspuns:

Eu am postat acest "anunt" pentru cei care au si vor sa vanda!
In primul rand pe mine nu ma intereseaza sa aiba pedigree, eu cred ca oricine, chiar si un incepator poate sa isi dea seama atunci cand un bichon maltez e metis!
Pe mine ma intereseaza doar ce am specificat in anunt!

| Anonim271 a răspuns:

Eu am spus ce vreau, ce vreti voi sa credeti ca vreau e strict pararea voastra!