| oanakissyou a întrebat:

Sunt din Ploiesti si doresc un Bichon Maltez, rasa pura, alb complet. Maxim 6 milioane. Daca aveti sau au conostiintele voastra, va rog sa ma anuntati.

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Gasesti aici :
http://www.publi24.ro/....../ploiesti/

| oanakissyou explică (pentru zdrangoi):

Mersii, dar nu am gasit nimic acolo sad.

| zdrangoi a răspuns (pentru oanakissyou):

Cum nu ai gasit, ai sunat la toate numerele deja?
Sunt o multime de catei cu 600 lei (adica 6 milioane) si chiar mai putin.

| oanakissyou explică (pentru zdrangoi):

Ii gasisem pe aia... si majoritatea ii au patati de bej sau au fete...

| zdrangoi a răspuns (pentru oanakissyou):

Atunci pune biletele pe la petshop-uri si farmacii sau cabinete veterinare, se practica, si nu te costa nimic.
Sunt persoane care chiar doneaza, chiar daca e de rasa.

| oanakissyou explică (pentru zdrangoi):

Buna idee. Mersi.:*