| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a întrebat:

Cumpar Bishon Havanez
sau Bishon Maltese
cam cat costa? Dau maxim 200 lei.Funda.Please unii oameni au vreo 4 catei de rasa iar eu u am niciunul va rooooog. Dau funda maaaare+vot oricee

5 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna CoLIErCuPeRLeRoZ,
Pretul acesta e unul destul de mic daca vrei un bichon de rasa "pura". Daca nu vrei unul de rasa pura, fara pedigree vei gasi la acest pret unul care seamana leit cu bichonul de rasa pura. Oricum, te va iubi la fel de mult.
Din ce localitate cauti?
Uite aici cativa http://www.olx.ro/cu/bishon/c-312
Pa, pa

| Șttefania a răspuns:

'unii oameni au vreo 4 catei de rasa iar eu u am niciunul ' tu gandesti cand vorbesti? Se scrie bichon in primul rand si in al doilea ai putea sa adopti unul. Nu costa nimic. Si nu o sa gasesti un Bichon la pretul asta.

| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ explică:

De unde pot sa adopt?

| cnaibig a răspuns:

Nu o sa gasesti la pretul astawinking.

| helder a răspuns:

La pretul asta nu vinde nimeni.am impresia ca tu vrei sa te tocmesti. daca il mai vrei si rasa pura si sa ai cu ce sa te mandresti te costa in jur de 350 euro si mai mult.
ia un ciane cu pedigree.