| AmberFashion a întrebat:

Cat costa un bishon maltez de rasa pura cu tot cu acte? funda+vot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu carnet de sanatate si analize la zi, mic fiind, sub 300 euro; daca ai noroc il poti gasi mult mai ieftin.Am unul,mascul, sint fff inteligenti, vb cu el ca si cu un om.Mult succes.

1 răspuns:
| Meli2000 a răspuns:

Daca vrei sa-l cumperi intra pe saitul: www.catei-de-vanzare.ro si acolo vei vedea ca au tot si costa cam 250-300 de euro sau mai scump? mai ieftin depinde...Eu am o fetita e foarte foarte iubitoare si ma asculta!