| florin_9274 a întrebat:

Cumpar caine Shih tzu. sunt din Botosani.multumesc

1 răspuns:
| Daria2222 a răspuns:

UITE VEZI DACA ITI COVINE CAINELE ASTA:
Rasa: Shih-Tzu
Tip: Caini de companie
Sex: femela
Varsta: 8 saptamani vand
Talie: mica
Ochi: negri
Vaccin: monoparvo si polivalent

Shih-Tzu de Vanzare. Catei in varsta de 8 saptamani, rasa mult iubita de copii si nu numai, datorita unui temperament perfect echilibrat, foarte atasati de stapan. Exemplarele detin carnetel international de sanatate, imunizare la zi prin vaccinare monovalenta Vanguard-Pfizer si Nobivac-Intervet Olanda, deparazitati atat intern (contra endoparazitilor) Cestal plus, cat si extern (contra ectoparazitilor) Frontile-Merial, la cerere putand pune la dispozitia clientului nostru si pasaport UE si microcip necesare pentru circulatia in strainatate.La maturitate exemplarele nostre nu depasesc greutatea de 3 kg si inaltime de 25 cm la nivelul grebanului, ceea ce ii recomanda pentru viata tipica de apartament.
Mai jos aveti un filmulet cu unul din frumosii nostri puiuti.
Sunati chiar acum pe unul dintre operatorii nostri pentru a putea afla detaliile de procurare ale unui astfel de exemplar.
Este posibil ca din cauza numarului mare de apeluri telefonice pe care le primim sa nu va putem raspunde imediat, in consecinta va rugam sa insistati.
SUNA LA NUMARUL ASTA 0734. 915. 098 SAU LA ASTA 0741. 573. 957