| RappMusicc a întrebat:

Cumpar Husky Siberian! Daca aveti catelusa si are pui e perfect! Ar fii bine si la primavara!

PS: Nu vreau pui corciti, sunt din ilfov si as vrea pana in 200RON!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta si in ziarul local ca este posibilitatea sa gasesti un anunt cu ceea ce cauti si sa nu fie corciti.Sunt persoane care nu au nevoie de bani vor doar o familie iubitoare

| valentino52 a răspuns:

Sper ca ai vrut sa scrii 2000 de lei nu 200. Eu am avut si am dat 500 de euro pe ea!

Răspuns utilizator avertizat