| quake a întrebat:

Ce parere aveti despre husky siberian

5 răspunsuri:
| Kennysa a răspuns:

Il ador, dar ar fi super daca ai aer conditionat sa ii dai drumul (pe catel sa il pui in alta camera si cand se raceste sa opresti aerul si sa il aduci sa stea la racoare, bafta!

| Balonashee a răspuns:

Buna
Husky Siberian este un caine superb si foarte dragalas cand este puiut este cuminte dar daca il dresezi poate fi si rau
Pa, pa

| PurityBecameBlasfemy a răspuns:

Un catel tare dragut...mie insa imi plac pechinezii

| annonnimus a răspuns:

Este foarte dragut. Imi doresc un husky dar nu siberian pentru ca mi-as bate joc de el la ce clima este aici unde locuiesc eu big grin.

| scorpionboy a răspuns:

Este un caine exceptional, invata repede trucurile, doar ca trebuie sa ai rabdare. Si nu ii prea place caldura, vara ar fi ideal sa il ti in casa si numai seara sa il plimbiwinking