| ionela96 a întrebat:

Daca, cainele meu a fost lovit de masina si vomita dar se misca desi are un picior rupt doar ca nu prea manaca e ceva grav? a mai patit cineva?... va rog sa imi ziceti FUNDA!:d

7 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Tu ce crezi? Du.l si tu la veterinar plus ca are si el organe interne care cel mai posibil au fost afectate si tu nu iti dai seama.Fa bine si du.ti repede catelusul la veterinar daca vrei sa traiasca asculta.mi sfatul

| AlexandraM888 a răspuns:

Da...trebuie sa mergi cu el de urgenta la un veterinar, poate sa aiba vreo hemoragie interna sau sa aiba rupturi pe undeva! NU mai sta asa cu el daca nu vrei sa iti moara!

| thekiller321 a răspuns:

Sa il duci la un doctor veterinar el iti va da in raspuns bunwinking

| Sara67 a răspuns:

Am avut cu cativa ani in urma si eu un caine peste care a dat masina si in 2 zile a murit imi pare nespus de rau ca nu l-am dus la veterinar poate mi l-ar fi salvat

| IcsX a răspuns:

Te-as sfatui sa mergi de urgenta la un medic veterinar, si va avea el grija de tot...

| Blablablablablablablablabla a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa il duci la veterinar, el este singurul care ar putea sa iti spuna mai exact.

| HNRI968 a răspuns:

Un lucru e cert du-te cu el la doctor alfel se va agrava si nu il mai lasa sa calce in picior poate pati mai rau nu stiu ce are dar du-te cat de rapid la doctor vezi ce poate sa ii faca.