| anonim_4396 a întrebat:

Daca dau cu regent prin casa, ii poate dauna pisicii mele?

4 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Teoretic nu ataca decat insectele, dar eu de cate ori am folosit, am plecat din casa. Asa ca nu as lasa nici pisica.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca da.

| danut a răspuns:

Absolut, chiar si omului, regentul este foarte toxic, nu ar trebui lasat la vanzare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Catelul meu incepuse intr-o vreme sa vomite si sa-i fie rau. Mi-am data seama ca desi pina atunci nu avea obiceiul asta, incepuse sa doarma cu capul sub pat, pe unde dadusem cu otrava. Cred ca-i placea mirosul. Cind nu l-am mai lasat sa stea cu capul sub pat, si-a revenit si el.