| MariusToc a întrebat:

Daca imi cumpar un microfon de ala ca la televizor daca il pun la calculator se aude in boxe ce vorbesc eu?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Televizorul tau are microfon?
Poate ar fi mai bine sa precizezi un pic mai clar la ce fel de microfon te referi. Nu de alta, dar am vazut, numai asa, din fuga, vreo 5 feluri de microfoane pe care le folosesc cei de la televiziuni.

| Angel31 a răspuns:

Tot ce trebuie sa stii e sa fii atent la modul de conectare, iesirea audio, digitala... Din punctul meu de vedere cu mici artificii se rezolva.