| FlorinaClau a întrebat:

Tocmai mi-am instalat windowsul (windows 7) si cand vorbesc la microfon, se aude in boxe. Ce sa fac ca sa nu se mai intample asta?

3 răspunsuri:
| xdaianaxemvg a răspuns:

Dai pe mut...

| FlorinaClau explică (pentru xdaianaxemvg):

L-am dat pe mut.
ceea ce am uitat sa mentionez e ca vreau sa-l opresc sa nu se mai auda in boxa, dar in acelasi timp vreau sa pot vorbi pe skype....ma scuzati ca am uitat sa spun si asta blushing

| FlorinaClau explică (pentru xdaianaxemvg):

L-am dat pe mut, dar am uitat sa spun (si ma scuzati) ca vreau sa-l opresc sa nu se mai auda in boxe si sa pot vorbi pe skype