| Lourdes a întrebat:

Daca papagalul casca inseamna ca este bolnav?

Răspuns Câştigător
| mikywhiteangel a răspuns:

In niciun caz, casca si el ca orice animal, chiar e adorabil cand face asta. Papagalul meu cascase acum vreo doua luni si nu a patit nimic pana acum. Cam toate animalele casca, e ceva normal, nu ai de ce sa-ti faci griji.

5 răspunsuri:
| Saya a răspuns:

Este posibil sa caste si de la caldura. dar nu va pati nimic.

| Lovepoison a răspuns:

Nu. am si eu doi, si casca, mai ales la ore tarzii. Cred ca fac asta pentru ca le e somn, deci nu ai de ce sa iti faci griji ca ar fi o problema. E specific tuturor animalelor. Numai bine!

| danypoli95 a răspuns:

II e somn, tu cand casti noaptea inseamna ca esti bolnava sau ca tie somn?

| ThatsMethod a răspuns:

In Niciun Caaaaazz. El casca de somn sau cai vine. Nu te teme am avut un papagal. il chema Papagalus... si el casca... Si nu a patit nimic, dar, a murit.nu stiu de ce

| Ioana2012J a răspuns:

Nu