| Bișoc2000Elia a întrebat:

Daca s-a foit si ieri si azi inseamna ca femela de hamster pitic inca nu a nascut?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai daca nastea, nu crezi se vedea? Mai ai intrebari din astea stupide?

| Bișoc2000Elia explică:

Nu, pentru ca ea era alaltaieri ca un butoias iar ieri era mai slaba, dar tot isi pregatea un loc special.
In plus exista o persoana care a avut femela si mascul. Femela a nascut si nu se intelegea cu puii, mancandu-i. Asa ca a dat femela si masculul la petship si a ramas doar cu un pui care si el a murit. Ziua urmatoare s-a dus sa vada ce fac femela si masculul si ea avea 7 pui.