| pisssssiyy97 a întrebat:

Dati-mi niste ideei de nume de catei de talie mica baietei... cele mai multe primesc funda

22 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Pai, spune intai nume de fata sau de baiat?

| pisssssiyy97 explică (pentru CrissuCristina):

De baiat am scris in intrebare ca de baietel

| ginaosar a răspuns:

Uite aici https://www.youtube.com/watch?v=_ouP_Eo3ToA

Sunt foarte frumoase, sper sa te ajute

| ღKimKimmyღ a răspuns:

Rookie, Toto, Rex, Dot, Boby, Bart, Cookie. XD

| cflorin11 a răspuns:

Buzardel

| Julyanne a răspuns:

De fata:Lady,Negrutza, Brenda, Frumusika; de
baiattongueufy, Bobi, Bubico etc.

| Bogdanmarianmgh a răspuns:

Eu am gasit aici
https://pedanny.blogspot.com/2021/04/nume-de-caini.html

Sunt foarte bune o sa îți placa

| Bogdanmarianmgh a răspuns:

Eu am gasit aici
https://catelusii.cabanova.com
Sunt foarte bune o sa iti placa

| GrigorieMas a răspuns:

Boby

| Gabitzuu_9957 a răspuns:

Bubu,cred ca se potriveste love struck
Dodo, asa are o prietena numele cainelui.

| Petre_Alexandru_1995 a răspuns:

Miky, Riky, Tiky, Piky, Kiky
Floricel! funda big grin?

| spectra3000 a răspuns:

Sparky,blacky, patrocle( laughing ), tazz, hosse, calu, gheruta, labuta, botic, bubico, deiv, cip, eddy, jack, cool, nero, rex. funda?

| eusunteusituestitu20 a răspuns:

Pai.Mai intai spune-ne daca e pufos, slab...Etc.

Nume de catei: Tito, Puffy, Lora, Bella, Mickey.

| alysshia a răspuns:

Aici gasesti sute de nume pentru catelusi! Alege-l pe cel mai deosebit: http://www.animale.ro/nume-de-caini

| XsooWhat a răspuns:

Si eu am avut un catelus, si era mic alb si pufos. daca si al tau e mic alb si pufs da-i numele Dolly.Pentru ca in povesti o oita avea numele Dolly si oitele sunt albe si oufoase. Daca nu poti sa ii dai alte nume cum ar fi:Max,Rex, Sisi, Bella, Pluto, Pufy(dar este prea utilizat).
Deci vezi cum te hotarasti.happy

| B_Elvis_Alexandru_1990 a răspuns:

Unele dintre numele de catelusi/cateluse romanesti: Pako,Mures,Albitru, Marco, Bella, Fella, Labus.Piki.Bobo,Max,Maxy,Bubu,Dora etc

| InkHeartLover a răspuns:

Aladdin, Alastair, Alberto, Alda, Alden, Aldo, Alexander, Alexis,Alfafa, Alfonso, Alfred, Ali Baba, Alonso, Aloysius, Alpaca, Alpha, Alto, Alvin, Amadeus, Amigo, Amos, Andre, Andrew, Bobi, Baron, Barry, Bart, Bartholomew, Barton, Bashful, Basil, Baxter, Beachboy, Beacon, Beamer, Beano, Bear, Beast, Beau, Beauregard, Becker, Bedouin, Beefcake, Beelzebub, Beethovn, Beetlejuice, Beggar, Bellboy, Ben, Bengal, Benjamin, Benji, Bennet, Bennington, Benny, Benson, Bentley, Berkeley Bert, Bertie, Bianco, Bigfoot, Biker, Biko, Bilbo, Bill, Billy, Bing, Carter, Coal, Cartwright, Casanova, Casey, Cash, Casper, Caspian, Cassidy, Cecil, Cedar, Champ, Chandler, Chaos, Chaplin, Charles, Chef, Chester, Chestnut, Chewbacca, Chief, Chip, Christian, Christoff, Christopher, Chump, Chunk, Churchil, Clapton, Clarence, Claude, Claudius, Clinton, Clive, Clyde, Cody, Cole, Colin, Collins, Colonel, Colt, Columbo, Columbus, Comet, Conan, Connor, Conrad, Constable, Doc, Dodger, Domino, Don, Donald, Donalson, Donny, Doogie, Doolittle, Dory, Doyle,
Elliot, Enzo, Edgar, Edge, Edmund, Edward, Ego, Einstein, Elf, Eli, Elias, Eliot, Elmer, Elmo, Elroy, Elvis, Emerson, Emperor, Enzo, Ernie, Eskimo, Everett

| InkHeartLover a răspuns:

Elliot, Enzo, Edgar, Edge, Edmund, Edward, Ego, Einstein, Elf, Eli, Elias, Eliot, Elmer, Elmo, Elroy, Elvis, Emerson, Emperor, Enzo, Ernie, Eskimo, Everett, Aladdin, Alastair, Alberto, Alda, Alden, Aldo, Alexander, Alexis, Alfafa, Alfonso, Alfred, Ali Baba, Alonso, Aloysius, Alpaca, Alpha, Alto, Alvin, Amadeus, Amigo, Amos, Andre, Andrew, Bobi, Baron, Barry, Bart, Bartholomew, Barton, Bashful, Basil, Baxter, Beachboy, Beacon, Beamer, Beano, Bear, Beast, Beau, Beauregard, Becker, Bedouin, Beefcake, Beelzebub, Beethovn, Beetlejuice, Beggar, Bellboy, Ben, Bengal, Benjamin, Benji, Bennet, Bennington, Benny, Benson, Bentley, Berkeley Bert, Bertie, Bianco, Bigfoot, Biker, Biko, Bilbo, Bill, Billy, Bing, Carter, Coal, Cartwright, Casanova, Casey, Cash, Casper, Caspian, Cassidy, Cecil, Cedar, Champ, Chandler, Chaos, Chaplin, Charles, Chef, Chester, Chestnut, Chewbacca, Chief, Chip, Christian, Christoff, Christopher, Chump, Chunk, Churchil, Clapton, Clarence, Claude, Claudius, Clinton, Clive, Clyde, Cody, Cole, Colin, Collins, Colonel, Colt, Columbo, Columbus, Comet, Conan, Connor, Conrad, Constable.

| beshall a răspuns:

Sany,Tory,Fify,Toto,Gimmy,Eny,Nono,Chery,Dodo,Bony,Miny.

| Paully_Pau_1990 a răspuns:

Si viitorul meu catel e baiat, bichon frisse happy. eu nu stiu ce nume sa-i dau,dar ai putea sa ii zici un nume cum e pe parcurs si o sa-i dai asa cum vezi ca va fi happy. mai pe scurt, dai numele care i se potriveste happy
Botic, Micutul, Patosule, Fredy etc. happy